Hyundai Tucson Hybrid
1.6 T-GDI PHEV N Line 2WD | ex BPM | Facelift | ACC | BSM | Head-up | Keyless | Winter | el.klep | LED 12-2024 10.185 KM
Direct kopen, basisprijs: € 34.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 34.950,-
LEASEPRIJS: € 576,03 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai Tucson Hybrid |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 T-GDI PHEV N Line 2WD | ex BPM | Facelift | ACC | BSM | Head-up | Keyless | Winter | el.klep | LED 12-2024 10.185 KM |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 24 december 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 10.185 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | groen |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 576,03 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 34.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 185 kw / 252 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.750 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Mica kleur
- Xenon verlichting
- Achterruitverwarming
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side-skirts
- Warmtewerende voorruit
- Zonnescherm zijruiten
- Infotainment
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Armsteun achter
- Cruisecontrol
- Hoofdsteunen achter
- Skiluik
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Gelaagde voorruit
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Derde remlicht
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- 11 kW lader
- Aanhanger assistent
- achterspoiler onderscheidend
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- kunstlederen/microvezel bekleding
- kunstlederen/suede bekleding
- lederen/kunstlederen bekleding
- LED mistlampen
- lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe interieur afwerking
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- smartphone entry
- sportstuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel